Hakkımızda

Koli Fabrikam

Koli Fabrikam

1987 yılında kurulan Koli Fabrikam (Ambalaj Market San. Tic. Ltd. Şti); ambalaj ve koli sektöründe hizmet vermektedir. 100’ü aşkın çalışanı, 8.000 metrekare üretim tesisi, zengin ürün yelpazesi, satış sonrası hizmet anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışı satış noktaları ile ülkemizin önde gelen markalarından biri olmuştur.

Koli Fabrikam, tüketicilere en iyi hizmeti vermek ve çevre dostu ürünler üretmek için, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satış temsilcileri ve bayi ağıyla, ülkemize hem ulusal hem de uluslararası düzlemde artı değer kazandırmaktadır.

1
Koli Fabrikam
Güven ve Kalite

Koli Fabrikam olarak kazandığımız güven, müşterilerimizden aldığımız ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle, ambalaj sektöründe başta koli ve koli bandı olmak üzere firmamız her türlü ambalaj mazemesinin üretimi ve tedariği noktasında hizmet vermektedir.

2
Koli Fabrikam
Ülkeye Destek

Türk ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla üretimde sahip olduğumuz yüksek kalite ve teknolojiyle ve ambalaj, tekstil sektöründeki zengin ürün çeşitlerimizle Türkiye pazarında yakalamış olduğumuz başarıyı, başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkan ve Avrupa ülkelerine yaptığımız ihracatlarımızla sürdürmekteyiz.

3
Koli Fabrikam
Kalite Belgeli Üretim

Karton kutu ve karton koli üretimindeki hizmet ve ürün kalitemizi daha da yükseltebilmek için, 2020 yılı itibariyle ISO9001:2005, ISO10002:2018 kalite sistem belgelerini alarak üretimde kalite standardını müşterilerimize sunmaktayız.

Whatsapp Mesaj Gönder