Baskılı Koli Bandı Hakkında Her Şey

Koli Fabrikam Blog

Baskılı Koli Bandı, herhangi bir şekil, boyut ve tasarımda basılabilmesi açısından geleneksel koli bantlarından farklı olan benzersiz bir bant türüdür. Diğer özel bantların yanı sıra resim sınıfı bantlar ailesine aittir. Baskılı koli bantları çeşitli endüstrilerde birçok amaç için kullanılmaktadır.

Baskılı Koli Bandının Kullanım Alanları

Baskılı koli bandı ambalajlama ve etiketleme için kullanılır. Baskılı koli bandı çok çeşitli renklerde, tasarımlarda, desenlerde ve logolarda mevcuttur. Bu bantlar ürünleri etiketlemek ve özelleştirmek için kullanılabilir. Ayrıca paketleme amacıyla da kullanılırlar.

Bu bantlar boru ve kabloların etiketlenmesinin yanı sıra sabitleme amacıyla kullanıldıkları inşaat sektörü gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Elektrik endüstrisinde bu bantlar telleri işaretlemek için kullanılır. Böylece işçiler tarafından herhangi bir karışıklık olmadan kolayca tanımlanabilirler.

Baskılı koli bandı genellikle dekorasyon için kullanılır. Duvarlar veya mobilyalar için özel tasarımlar oluşturmak için kullanılabilir. Ayrıca hediyeler için benzersiz ambalaj kağıdı yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca partiler ve diğer özel etkinlikler için eğlenceli süslemeler oluşturmak için de kullanılmaktadır. Baskılı koli bandını evinizde dekoratif bir araç olarak kullanmak söz konusu olduğunda olasılıklar sonsuzdur.

Bandın Üretimi

Baskılı koli bandı, çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilen yüksek kaliteli bir üründür. Bu band hotmelt malzeme kullanılarak yapılır. Süreç, istenen tasarımın bandın yüzeyine basılmasını ve ardından üzerine ısı uygulanmasını içerir. Isıtma işlemi sırasında renk pigmentleri bandın yapışkan katmanına gömülür. Bu, kullanım sırasında silinmelerini önler ve solma veya ufalanma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu şekilde bandınızın keyfini birkaç yıl boyunca çıkarmanızı mümkün kılar.

Baskılı Koli Bandının Fiyatları

Baskılı koli bandının fiyatı türüne ve üzerine eklenecek görsele göre değişmektedir. Ayrıca fiyatını etkileyen birçok faktör vardır.

  • İlk faktör, satın alınan baskılı koli bandının türüdür. Bantlar farklı boyut ve şekillerde ve farklı işlevlerle satılmaktadır. İstenilen boyutlara ve şekillere göre bu bantların fiyatları değişiklik gösterir.
  • Baskılı koli bandının fiyatını etkileyen bir diğer faktör de üzerindeki baskının rengidir. Baskı için farklı renkler mevcuttur ve her rengin maliyeti birbirinden farklıdır.
  • Fiyatını etkileyen üçüncü faktör miktarıdır. Alacağınız miktara göre farklı fiyatlar uygulanabilir. Eğer toplu bir baskılı koli bandı almak isterseniz detaylı bilgilendirme almanız gerekir.

Baskılı Koli Bandı artık reklam kampanyaları ve diğer çeşitli promosyon faaliyetleri için yaygın olarak kullanılır. Ayrıca partiler, düğünler vb. özel etkinliklerde üzerinde şirket logolarının basılı olduğu hediyeler vermek için de kullanılır.

Baskılı Koli Bandı Hakkında

Koli bandı üzerine baskı yapmanın, şirketlerin markalarını ve şirket isimlerini tanıtmaları için etkili bir yoldur. Basılı görseller dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı ve tabii ki estetik açıdan hoş, bu nedenle müşteriler için hoş bir deneyim yaratıyor. Bir işletme sahibi olarak, bu tür ucuz baskılı koli bandını pazarlama kampanyanızın ve markalaşma stratejinizin bir parçası olarak kullanırsınız. Bu şekilde bu işlem sizin markanızı daha da büyütmeniz için bir avantaja dönüşür.

Baskılı koli bandı bu modern zamanlarda daha fazla kullanılmakta ve uygulanmaktadır. Bunun sebebi baskı tüm koli bandını kolay ve kullanışlı bir şekilde kaplamasıdır. Ek olarak bu sayede markanızın görünürlüğü de ön plana çıkar.

Koli Fabrikam ekibi olarak isteklerinize göre baskılı koli bandı üretiminde en son teknolojileri kullanıyoruz. Bu sayede en kaliteli bantları sizin istediğiniz tasarımda basıyoruz. Baskılı koli bantlarının çeşitleri hakkında, fiyatlandırmaları hakkında ve daha fazla detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. İstediğiniz doğrultusunda size özel bantları hazırlamak için hazırda bekliyoruz.

Baskılı Koli Bandı Hakkında Her Şey

Baskılı Koli Bandı, herhangi bir şekil, boyut ve tasarımda basılabilmesi açısından geleneksel koli bantlarından farklı olan benzersiz bir bant türüdür
Yayın Tarihi: 15.03.2023
Whatsapp Mesaj Gönder